פסיכומטרי

מבחן פסיכומטרי הינו המדד החשוב ביותר עבור כל מי שמתכונן לפקוד את ספסלי האקדמיה. לא משנה איזה תעודת בגרות יש לכם ואיזה מכינה עשיתם, מה שקובע בסופו של דבר זהו אותו ציון פסיכומטרי. על מנת להבטיח את ההצלחה באותו מבחן פסיכומטרי ישנו צורך בהליך הכנה יסודי ומתוכנן בקפידה. רובנו לא ניחנו ביכולות לימוד עצמיות מפותחות מדי ולכן על מנת להתכונן לקראת אותו מבחן פסיכומטרי אנו נאלצים להירשם לאחד מאותם קורסים של הכנה לקראת אותו מבחן פסיכומטרי. בנסגרת של אותו קורס פסיכומטרי פותרים מבחנים ותרגילים מתוך המבחן הפסיכומטרי במטרה להגיע מוכנים ככל האפשר לאותו מעמד גורלי וקובע. ככל שההכנה שנעשית יותר יסודית וקפדנית, כך גדלים הסיכויים להצליח במבחן ולעמוד בציון היעד שבאמצעותו נצליח להתקבל למסלול הלימוד המיוחל. ההצלחה בפסיכומטרי היא המפתח לדלת הקסמים של עולם הלימודים הגבוהים.

בקרו באתר הבית של רשת OK פסיכומטרי, בית הספר המוביל להכנה לקראת הבחינה הפסיכומטרית: פסיכומטרי

פסיכומטרי בריבוע

כל מי שניגש אי פעם לאותו מבחן פסיכומטרי בוודאי מכיר את הלחץ הרב שהמעמד גורם. עצם המחשבה על כך שאי עמידה ביעד באותו מבחן פסיכומטרי יכולה להשפיע על מהלך הלימודים ועל הקריירה בכלל, ישבה כדי להלחיץ ולשלב את קו המחשבה הצלולה. אחד הנושאים שבהם מטפלים במהלך אותו קורס פסיכומטרי הינו ההתמודדות עם הלחץ לקראת מבחנים. מי שניגש למבחן פסיכומטרי כבאמתחתו כלים להפגת תחושת הלחץ כבר צבר לעצמו לא מעט נקודות. חשוב לציין כי מי שלא משיג במבחן פסיכומטרי אצת הציון הנדרש על מנת להתקבל לפקולטה המבוקשת, חייב להמתין חצי שנה בטרם תינתן לו ההזדמנות להיבחן מחדש. כמו בכל סוג של מבחן, השאיפה הינה לעבור בפעם הראשונה על מנת להימנע בסיבוב שני שיעכב את תחילת הלימודים.

קורס פסיכומטרי

ההרשמה לקורס פסיכומטרי מחייבת לערוך לפני כן בדיקה וסקר מחירים בין מכוני הלימוד השונים. המכונים והמסגרות שמציעים קורס פסיכומטרי פרוסים בכל רחבי הארץ. לכל מכון פסיכומטרי יש את השיטה והדרך שלו שבאמצעותה הוא עורך את ההכנות למבחן. המחירים של פסיכומטרי גם הם מגוונים ורבים. ישנם כל מיני מתכונות לימוד שבהתאם להם נקבע המחיר. כיום הכי מבוקש זה קורס פסיכומטרי מקוון שנעשה כולו על טהרת הלמידה מרחוק. כל החומר הרלוואנטי נשלח במייל ונמצא בכל מיני אתרים ברחבי הרשת . החניך מקבל משימות ולאחר השלמתן שולח בחזרה למדריך לצורך בדיקה. כל חניך מתקם בקצב שלו ובזמן שלו. בכל רגע נתון ישנו מורה על הקו שמהווה תמיכה טכנית לעת מצאו.

למרות כל האמור לעיל צריך לזכור שיש גם חשיבות גבוהה לכל הנושא של שיפור בגרויות