לימודי קונדיטוריה


רגע אבל מה עם הקינוח? אם כל ארוחה שלכם לא משנה כמה היא גדולה ומפוצצת מסתיימת במשפט הזה, אם עוד מימי הגן חיכיתם רק ליום שישי כדי להכין עם הגננת ביחד את עוגת השוקולד של השבת, ותמיד אבל תמיד הייתם משגעים את אימא בבית בזמן האפייה שתתן לכם לקחת לק מהקצפת.  לימודי קונדיטוריה ירגישו לכם כאילו הגעתם לגן עדן לא פחות מאשר קורס טבחות.

אז מהם לימודי קונדיטוריה?

לימודי קונדיטוריה הם למעשה לימודים שיכניסו אתכם לעולם מתוק ומלא ובכל טוב. כל קינוח שרק חלמתם לשים עליו את היד, תלמדו להכין ולהגיש בצורה הכי מעוררת תיאבון שאפשר. הלימודים כוללים מעבר על כל סוגי הבצקים הקיימים וכמובן על שיטות האפייה השונות, לימוד הכנת כל סוגי המתוקים, החל מעוגות, פחזניות, שוקולדים, מרציפנים, והאומנותיים והיצירתיים שבניכם יוכלו ליהנות גם מפיסול בסוכר ולהבין כיצד להפוך כל מנה בעזרת לימוד גימור מנות למושלמת. כמובן שהכול נעשה בצורה מעשית עם הדרכה צמודה של שפים קונדיטורים מומחים.

היכן ניתן למצוא לימודי קונדיטוריה?

כיום ניתן למצוא לימודי קונדיטוריה במקומות רבים ומסלולים שונים, החל מסדנאות פשוטות כתחביב ועד ללימודי של ממש שמסווגים מרמת סוג 1 ועד לרמת שף קונדיטור. בתי הספר לבישול הגדולים במדינה מאפשרים לימודי קונדיטוריה בכל הרמות שתבחרו. המסלול המקצועי למרות כל הכיף שהוא מאפשר נחשב למסלול קשה, ותצטרכו להוכיח את עצמכם על מנת לזכות בתעודה הנכספת. הלימודים כוללים גם סיורים מקצועיים, כאשר בסופם חייבים לעבור התמחות מעשית( סטאג’) באחת הקונדיטוריות הפעילות שקיימות.

איפה משתלבים בסוף לימודי קונדיטוריה?

מה זאת אומרת איפה? בכל מקום! הרי כולנו אוהבים מתוק כך שתמיד יצטרכו אתכם, במסעדות, במלונות, חברות קייטרינג ואפילו במקומות עבודה רבים שכיום נוהגים לצ’פר את העובדים ולהפעיל חדרי אוכל מלאים בכל טוב ובקינוחים. ואם אתם ממש מוכשרים וחושבים שאתם ממש מיוחדים תוכלו אפילו להיות עצמאים ולפזר את כל המתוק שבעולם לכולם.

בעולם מלא במסלולי לימודים אין כל ספק , לימודי קונדיטוריה הם המתוקים ביותר!