לימודי עיצוב פנים

לימודי עיצוב פנים – מעצבים את העתיד שלכם

מכבי תל אביב היא הקבוצה החמה בכדורסל האירופאי; סושי זה הלהיט החם לנשנוש ערב בתל אביב; אירופה הקלאסית הפכה ליעד הכי חם על חשבון הקלאבים הטורקים. ומה בתחום הלימודים? בשלוש מילים. לימודי עיצוב פנים.

מתחום לימודים זניח, הפך המסלול המרתק הזה, שמשלב בתוכו כל כך הרבה עניין ואתגרים, לאחד הפופולאריים ביותר, הן בתחום לימודי התעודה, והן באלו הבוחרים לעשות בזה תואר.

פתח העשור השני של המאה ה-21 מציג את הצורך האנושי בייחוד כגדול מאי פעם. כולם רוצים להיות מיוחדים. באופי שלהם, במראה שלהם. וגם במראה הבית שלהם. העסק שלהם. המבצר שלהם.

אז פעם היינו מסתפרים בעצמינו והיום יש לנו מעצב שיער. פעם היינו קונים בגדים בשוק, היום יש סטייליסט צמוד. ובבית שלנו, או בבית קפה שפתחנו, או במשרד בו אנחנו מבלים חצי יום, כבר מזמן לא הולכים לחנות רהיטים עם צ’ק פתוח. לוקחים מעצב פנים.

לימוד עיצוב פנים מכוונים לאלו שתמיד יש להם מה להגיד על החלון ראווה בחנות הבגדים, על בחירת המנורות במועדון החדש, על הכיסאות האדומים בבר השכונתי, ועל זה שתליתם את ה-LCD על הקיר במקום להניח אותו על שידה. אלו שעיצוב זה חלק בלתי נפרד מהם.

לימודי עיצוב פנים, כאמור, יכולים להיות מכווני תעודה או מכווני תואר ובהתאם לכך “הפרטים הטכניים”: משך הלימוד שיכול לנוע בין שנה לארבע שנים; עלות שכר הלימוד שיכול להיות אלפי שקלים בודדים ומנגד להגיע לעשרות אלפי שקלים.

מה שחשוב, שבמקום בו בחרתם ללמוד, תהיה הקפדה גם על עבודה מעשית בנוסף ללימוד התיאורטי, כי לימוד שכזה, טוב ככל שיהיה, לא מספיק במסלול לימודי עיצוב פנים.

בנוסף, בהתחשב בכך שתיק העבודות שלכם הוא המראה ליכולת העיצוב שלכם, חשוב ללמוד במקום שאמנם הלימודים לא סובבים את בניית תיק העבודות, אבל בהחלט בכזה שמבין את חשיבות העניין ועוזר לכם להציג תיק מרשים, מגוון וקריאטיבי במיוחד.

אז קחו פטיש ביד אחת ומכחול ביד השנייה, והתחילו לימודי עיצוב פנים, בהצלחה!