קורס איור בתוכנת אילוסטרייטור

קורס אילוסטרייטור למאיירים  – קורס איור בתוכנת אילוסטרייטור

מהי תוכנת האילוסטרייטור

תוכנה זו זכתה לכינוי “היורשת של תוכנת הפריהנד”. היא משמשת גרפיקאים וכל אחד אשר מעוניין להשתלב בתחום הגרפיקה בעתיד. כאן מדובר בתוכנה של איור גרפי ועימוד באמצעותה יוצרים לוגואים, צורות תלת מימד ועיצוב של אלמנטים גרפים נוספים. התוכנה פועלת על השיטה הוקטורית דבר אשר מאפשר לכל אחד אשר לומד להשתמש בה להגדיל או להקטין אובייקטים שונים ללא פגיעה באיכות. נכון לשנת 2018 תוכנה זו נחשבת לתוכנת האיור המשוכללת והמקצועית ביותר בשוק הגרפיקה. היא משמשת גרפיקאים, מעצבים, אני מטורים ועוד.

אילוסטרייטור -היכן ניתן ללמוד
אילוסטרייטור ניתן ללמוד בבית הספר לאומנויות התקשורת של האוניברסיטה הפתוחה מציע לכם קורס אילוסטרייטור. אורך הקורס הוא חודשיים ושבוע במתכונת של פגישה שבועית במתכונת ערב אשר אורכת ארבע שעות. בית הספר מאפשר לנרשמים לקורס תרגול חופשי על התוכנה המעבדת המחשבים ועזרה של אנשי מקצוע בתחום.

מה לומדים בקורס אילוסטרייטור

רקע אודות התוכנה, פקודות בסיסיות בה, בנייה של מיני אלמנטים גרפיים, כיצד ליצור טקסטורות גרפיות שונות, קומפוזיציה ועריכה של עצמים וכיצד למקם אותם, פרופורציות נכונות של עצמים, שימוש בספריית הצבעים של התוכנה, כיצד לעבוד עם מברשות התוכנה, בנייה של מיני אובייקטים וקטורים שונים, ההבדל בשימוש בין צבעי דפוס וצבעי מסך בתוכנה, כיצד ליצור אפקטים בתמונות, יצירת סגנונות שונים של טקסטים בפרסומות ומודעות שונות, יצירה של סוגי לוגו

לפרטים על לימודי איור במכללת תילתן בחיפה התקשרו אלינו :

  • טלפון: 04-8142020

או היכנסו לאתר שלנו