לימודי עיצוב

עמותות העוסקות בתחום הלימודים: לימודי עיצוב , לימודי עיצוב פנים

עמותת רון שולמית לקידום מחול ומוסיקה בירושלים
צ’אנס-עמותה לגילוי ופיתוח כשרונות
עתיד עמותה לתורה יוזמה ודרכים בחינוך יהודי
עמותת הגליל לחינוך ערכי – שורשים

עיצוב בתים הפך זה מכבר לאופנה לא פחות משמעותית  מעיצוב הלבוש שלנו ועיצוב התדמית האישית שלנו…, אנו מעצבים בבתינו כל דבר אפשרי, החל מצבע הקירות, בחירת הרהיטים והמיטה, עיצוב ווילונות, בחירת אהילי מנורה ועוד . עיצוב פנים הבית כרוך לעיתים בעבודה מול  מעצב בתים מקצועי אשר מעצב את כל חלקי הבית.  עיצוב בתים או בעצם עיצוב פנים של חדרי הבית עולה לא מעט כסף אולם  זוגות צעירים, אשר נכנסים לדירה חדשה שזה מכבר רכשו בוחרים לעצב את ביתם כך שיתאים לסגנון ולסטייל שלהם. זוגות אלו יקדישו לתהליך עיצוב ביתם תשומת לב מרובה והם יבחרו בקפידה כל רהיט בביתם החדש, החל משידה ועד לסוג רצפת הפרקט שתרצף את חדר הילדים. עיצוב פנים עולה כסף, ולא כל משפחה יכולה להרשות לעצמה לעצב את ביתה בדיוק בסגנון ובקלאסה שהיא הייתה רוצה

תחומי הלימוד בלימודי תעודה בעיצוב הינם מגוונים: ניתן ללמוד עיצוב אתרים, ניתן ללמוד עיצוב פנים וניתן ללמוד עיצוב  אופנה. ולכל אחד מהתחומים הללו ישנם תתי נושאים כך שהמגוון הוא עצום ומתפרש כמעט לעבר כל תחום.

 

להלן מספר מכללות בהן תוכלו להירשם ללימודי עיצוב:

מכללת תילתן ללימודי עיצוב גרפי, עיצוב פנים ומקצועות המדיה השונים

מכללת מנטור – לימודי עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת

מכללת סלע -קורס אופנה ממוחשבת ולימודי עיצוב אפנה

המכון הטכנולוגי חולון -לימודי עיצוב פנים

מכללת קווים -מכללה ללימודי עיצוב ואדריכלות פנים

מכללת תילתן – לימודי עיצוב ותקשרות חזותית

בכל כיוון אליו תביטוי נפרשים בפניכם עשרות קורסי עיצוב ועשרות מכללות המציעות לכם לימודי תעודה בתחום.בתקופת לימודי קצרה של כ 6 חודשים תוכלו לצאת עם מקצוע חדש בתחום!