הכול על לימודי הום סטיילינג

יש אנשים עם חוש אסתטי טבעי שפשוט “יש להם את זה”. אנשים שנולדו עם חוש מפותח, שיודעים להתאים, ליצור הרמוניה מושלמת, ולחבר פריטים מפה ומשם. אם חשבתם שחוש שישי שכזה הוא חובה הכרחית אך מבוזבז לחלוטין כי אין כל כך מה לעשות איתו בחיים, חישבו שוב. לימודי הום סטיילינג הפכו את תביעת העין, הטעם הטוב והכישרון המופלא למקצוע מבוקש שצובר יותר ויותר תאוצה בישראל.
בראש ובראשונה יש להסביר מה זה בכלל הום סטיילינג?
הום סטיילינג הוא ענף בתחום עיצוב הפנים. אפשר להגדיר אותו כקוסמטיקה של הבית. אם עיצוב פנים נוגע לשינוי מהותי בבית הכולל שבירת קירות, שינוי חדרים, החלפת צנרת, מטבח וכדומה, הום סטיילינג עוסק יותר בנראות של הבית, על מנת להפוך אותו למרשים יותר.
הום סטיילינג יעסוק במגוון רחב מאוד של דברים שישנו לכם את הבית מן הקצה אל הקצה. צביעת קירות, וילונות וטקסטיל, ריהוט, שטיחים, תמונות, דקורציה, פריטים עיצוביים, תאורה, וכדומה. ותתפלאו עד כמה השינוי הוא מהותי. היתרון בשינוי הבית על ידי הום סטיילינג הוא התקציב. בתקציב קטן יחסית ניתן לעשות שינוי גדול, כזה שיגרום לאורחים שלכם לא לזהות את הבית.
ומה בנוגע ללימודים?
לימודי הום סטיילינג הם בדרך כלל לימודי תעודה וניתן למצוא אותם כיום במכללות ומוסדות פרטיים רבים. המסלול כולל כמה נושאים, בניהם: עיצוב חלל הבית, שילוב אביזרים כמו ריהוט וצבע, שימוש נכון בחומרים כגון צבע קיר, תאורה לבית ועוד.. הקורסים בדרך כלל יכללו שיעורים עיוניים בהם תילמד התורה שמאחורי התחום, בין היתר היסטוריה של התחום, סגנונות שונים ועוד, ולימודים מעשיים בהם תוכלו להתנסות לבדכם ולמצוא את הסגנון האישי שלכם, ביניהם ילמדו תוכנות וכלים לפיתוח מקצועי. בנוסף, במרבית המקומות מועברים סיורים מודרכים, כי לראות בעיניים זאת הדרך הטובה ביותר ללמוד.
לימודי הום סטיילינג מתאימים למי שתמיד חשב שיש לו את זה והתעניין בתחום של עיצוב פנים וסטיילינג של מבנים ומשרדים. בנוסף, מתאימים הלימודים כהעשרה והרחבת הידע למעצבי פנים מנוסים ואדריכלים המעוניינים להרחיב אופקים. וגם בכלל, אם בא לכם ללמוד תחום חדש ולתת לבית או למשרד שלכם לוק חדש לחלוטין – לימודי הום סטיילינג יעשו עבורכם את העבודה