לימודי תטא הילינג

אודות השיטה ועל קורסים ומקומות עבור לימודי תטא הילינג

השיטה

ויאנה סטיבל היא הגורו שעומדת מאחורי שיטת הריפוי החדשנית תטא הילינג. ויאנה פיתחה את השיטה במהלך החלמתה ממחלת הסרטן כאשר הרופאים לא נתנו לה סיכויים ממשיים לחיות במהלך הטיפול ברפואה הקונבנציונלית. לאחרונה, העיסוק ברוחניות ובדרכי ריפוי עלה מדרגה בישראל, ונכון להיום מדובר על עשרות שיטות ריפוי שמגיעות בדרך כלל מהמזרח שמסוגלות לרפא מחלה או לשפר את מצב הרוח שלנו וביחס ישר להשפיע על קצב ההחלמה או הריפוי מהמחלה.
התטא הילינג, שפותחה על ידי ויאנה סטיבל האמיצה, שבחרה לנסות את שיטת הריפוי שלה על גופה. בעברה חלתה במחלת הסרטן וכאשר הרופאים בארה”ב לא הותירו לה הרבה תקוות להתגברות על המחלה, ויאנה פיתחה את שיטת הריפוי המוכרת היום בכל רחבי העולם – תטא הילינג ולמעשה ניצחה את מחלת הסרטן בקרב עיקש. על ידי למידה עצמית של הדחקת הכאבים, הפחדים והאמונות החוסמות שבמוחה הצליחה לנצח את המחלה. השם של שיטת הריפוי ניתן לה משום שהיא פועלת על גלי תטא המשפיעים על התת מודע שלנו.
תטא הילינג היא שיטת ריפוי שעוזרת לנו לעבוד מול המערכת שאחראית על האמונות ובעיקר על הרגשות שקיימים במוחנו ונצברו במהלך כל השנים. מדובר מאמונות, פחדים וכאבים שמוחנו צבר החל בילדותינו ואפילו כאשר היינו עוברים ברחם אימנו. המוח שלנו שולט על ההתנהלות שלנו במהלך השגרה היום יומית, ובאמצעותו לעזור לנו להדחיק מחשבות לא חיוביות הצידה, ולנצח מחלות על ידי מחשבה נכונה ובריאה. הטיפול של התטא הילינג יאפשר לנו לשנות את דפוסי המחשבה שלנו מה שישפיע ביחס ישר על המציאות שלנו והשגרה היום יומית שלנו.

לימודי תטא הילינג

באם שיטת הריפוי החדשנית מעניינת אתכם, בישראל מתקיימים מדי חודש מספר קורסים בכל רחבי הארץ שעוסקים בהעברת שיטת הריפוי תטא הילינג. באם אתם מתעניינים ברוחניות ושיטות הריפוי של המאה ה-21, מומלץ לכם להירשם לקורס או לימודי תטא הילינג ולגלות עולם חדש.