לימודי דולה

מהו קורס דולות  ומדוע כדאי להירשם ללימודי דולה מקצועיים

אני רוצה שתעצמי את העיניים ותדמייני את הרגע בו מגיח לעולם היצור הרך והזך, נטול כל רוע ומלא קסם עטוף בשליה,עטוף באהבה, נודף טוהר וללא מכאוב, שהרגע נולד. דמייני אותו בידייך, מושכת אותו, עוטפת אותו ומגישה אותו לאימו שלחלוחית כבר בעיניה…

את לא צריכה לסחוב אותו בבטנך תשעה חודשים כדי לזכות ברגע הנכסף הזה, יש לך כבר הכוח והזכות להביא חיים לעולם ובכך, להפוך את העולם למקום טוב יותר. קורס הכנה לדולות מציע לך להיות חלק מהקסם הזה. בקורס קורס דולות מאפשר לך לרכוש ידע ומקצועיות שיסייעו לך בליווי האם לאורך תקופת ההיריון ועד הלידה עצמה. הקורסים מתקיימים בקבוצות קטנות עם דגש על יחס אישי וליווי מקצועי. במהלך קורס הכנה לדולות יטמיעו בך את כל השיטות להתמודדות היומיומית עם היולדת כגון הרפיה, שיאצו, טיפול בכאבים, תזונה נכונה, התמודדות והכוונה עם בן הזוג, לימוד תהליכים פיזיולוגיים, רגשיים ועוד.

לימודי דולה באיכות הגבוהה ביותר

ניתן לשלב את הקורס עם הדרכה להכנת לידה והורות ראשונית וכן להמשיך במסלול לימודי של קורס לדולות לאחר לידה ולעסוק גם בתחום רפואה משלימה. את הקורסים האלו המכשירים אולך לליווי לידה מקצועי ניתן ללמוד במכללות הגדולות בארץ שבמסגרתן את מקבלת תנאים מעולים. לכל דולה יש התאמה אישית לכל יולדת כדי לסייע לה בתקופת ההיריון ולהפוך את החוויה המדהימה הזו לבלתי נשכחת.

קורס הכנה לדולות, תוכלי להביא המון ילדים לעולם ויותר מפעם אחת ביום. מעבר לכך, כל דולה רוקמת מערכת יחסים מיוחדת עם היולדת הסובבת סביב התוצאה הסופית של פלא הבריאה – תינוק. אף יולדת אינה שוכחת את הדולה אשר ליוותה אותה לכל תקופת ההיריון וברגע הלידה.

לקריאה אודות קורס מעגל נשים אינדיאני